Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Przyszłość platoformy Steam

Forum ogólne.

Przyszłość platoformy Steam

Postprzez GaroK » 6 sierpnia 2014, o 18:46

Bo mi brat dupe truje, że kupuje gry zamiast sobie ściągać i że jestem debilem. Gada że steam kiedyś padnie(ale sam jestem ciekaw co by było gdyby nie daj boże w odległej przyszłości coś takiego się stało) i wszystko pójdzie w p***u. Napiszcie co o tym sądzicie, cokolwiek żebym mu mógł pokazać odpowiedzi, bo mnie kiedyś zamęczy.
GaroK

Re: Przyszłość platoformy Steam

Postprzez adriano66 » 6 sierpnia 2014, o 19:09

Twój brak też kiedyś umrze, zresztą tak jak wszystko inne, ale może nie dożyć końca Valve i ich maszynki do robienia pieniędzy jaką jest steam.
Czas "życia", nawet tych lepszych, gier też nie jest zbytnio długi, więc zanim dana gra umrze i tak pewnie o nich zapomnisz, albo nie będą działały na dominującym wtedy systemie operacyjnym, a tak czy siak zawsze dany produkt możesz sobie zapisać na płytach/dyskach, których trwałość też jest ograniczona do kilku, kilkunastu lat. Kilkuset jeżeli wierzyć teoretycznym danym niektórych producentów.

Zanim jednak padnie pewnie da swoim użytkownikom jakiś czas na zrobienie backupów.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez hINDUs » 7 sierpnia 2014, o 04:40

Gaben aresztowany za molestowanie hamburgerów, Valve zdelegalizowane za pranie brudnych pieniędzy z wypożyczania i ułatwiania molestowania hamburgerów.
true story. soon™
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez adriano66 » 7 sierpnia 2014, o 09:04

Zaklep sobie pomysł, dopisz 3 w tytule, nakręć film, hit gwarantowany.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez GaroK » 7 sierpnia 2014, o 10:24

Nasze studio(Forever Alone) właśnie rozpoczęło prace tego typu filmem, poniżej jedno ze zdjęć.
http://i.imgur.com/y8fbqOc.jpg

Prace wciąż trwają.
GaroK

Postprzez TheMadner » 7 sierpnia 2014, o 17:23

Czekam niecierpliwie na film ;D A co do samego steama, jeżeli steam miałby utrzymać się do 2100 (dajmy na to) to wątpię aby ktoś w wieku 30-67 lat miał czas na gry D:

TheMadner

Postprzez GarretReza » 8 sierpnia 2014, o 16:10

Powiem tak: Po przeprowadzce nie mogłem wziąć ze sobą żadnej gry. Nawet o tym nie myślałem, dopiero po jakimś czasie pomyślałem o tym, jaki to byłby problem, gdybym musiał brać ze sobą wszystkie pudełka z grami (zakładając, że bym je miał na nośniku fizycznym). A przeprowadzka, i to zapewne więcej niż jedna, czeka cię o wiele wcześniej niż nastąpi jakiekolwiek zagrożenie dla Steama czy Internetu w ogóle. Ile gier zostawisz, a ile weźmiesz? A to tylko jeden z wielu przykładów, gdy coś co masz, będziesz musiał zostawić.

Prawda jest taka, że każdy złodziej który ściąga nielegalnie będzie szukał wytłumaczenia, czemu to co robi jest w jakikolwiek sposób słuszne. I jeśli jest takie choćby w 0,000000001% to znaczy, że piractwo jest słuszne na 100%. I twój brat prawdopodobnie należy do takich ludzi.
GarretReza

Powrót do Ogólne